Contact

OPEK - Openbaar Entrepot voor de Kunsten 
Vaartkom 4 - 3000 Leuven 
016/29 55 49 • info@opek.be

Jules Roovers, Logistieke & technische ondersteuning | jules@opek.be 

Café Entrepot
016/22 27 41 | info@cafeentrepot.be

Maandag tot zaterdag van 9:30 tot 01:00 & zondag van 13:00 tot 23:00
De keuken is elke dag open tot 22:00

Artforum
Niels Goovaerts, Algemeen coördinator | Niels@artforum.be 

Het nieuwstedelijk
Stijn Devillé, directeur | stijn@nieuwstedelijk.be

fABULEUS
Dirk De Lathauwer, Algemene & Artistieke leiding | dirk@fabuleus.be

FactorY/30CC
Sanne Clerinx, coördinator | sanne.clerinx@leuven.be

LUCA Drama- LUCA School of Arts

Geert Kestens, Opleidingshoofd | geert.kestens@luca-arts.be

Carl von Winckelmann,  Artistieke Coördinator | carl.vonwinckelmann@luca-arts.be

Steven Beersmans, Artistieke Coördinator | steven.beersmans@luca-arts.be

Mooss
Stefaan Vandelacluze, Algemeen coördinator | stefaan@mooss.org

WISPER
 Alexandra Meijer, Algemeen coördinator | alexandra@wisper.be